poniedziałek, 23 kwietnia 2012

Hean Stay On, baza pod cienie

Z ciekawości zakupiłam bazę pod cienie firmy Hean.

kilka faktów do producenta:
"Utrwalająca i wygładzająca baza pod cienie prasowane i sypkie. Wzmacnia intensywność koloru, utrwala cienie i ułatwia ich aplikację. Nie pozostawia tłustego filmu. "
Brzmi obiecująco.... więc możecie sobie wyobrazić jakie było moje zdziwienie i wielkie rozczarowanie, kiedy baza po około 4-max 5 godzinach od zrobienia makijażu  zaczęła się rolować na powiece, cienie gdzieś znikały, a sam makijaż wygląda jak nieestetyczna plama.
Jednocześnie zaznaczam , że jestem posiadaczką tłustych powiekach i na takich ta baza się w 100% nie sprawdzi.
moje oko po ok 8 godzinach od zrobienia makijażu wyglądało tak jakbym nie nałożyła bazy, uwaga będę straszyć;)Plusy tej bazy to pewnie wydajność, bo w pojemniczku znajduje się 14 g produktu oraz cena , ja za swoją zapłaciłam  w drogerii ok 13 zł.
Ale co mi po baza w niskiej cenie która się nie sprawdza???:(

Zauważone minusy bazy na powiekach tłustych!:
-nieprzyjemny zapach lekko chemiczny
-brokatowe drobinki
-roluje się
-nie przedłuża trwałości makijażu
Ogólnie nie robi tego co powinna baza pod ciebie robić czyli być i zostać na powiece do czasu demakijażu. Także zdecydowanie jestem na nie.

6 komentarzy:

 1. a ja mam trochę inne zdanie, moim zdaniem bardzo dobrze utrwala makijaż oka, jednak niecierpię jej aplikowac jest taka woskowa ciężka w aplikacjia te drobinki to ja tam za wiele ich nie widzę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też miałam takie zdanie po pierwszych kilki użyciach, ale z czasem zaczęła działać.

  OdpowiedzUsuń
 3. u mnie się też nie sprawdziła, oddałam w dobre ręce ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mam tłustych, ani też suchych powiek. Bazę zakupiłam za 18 zł pod wpływem dobrych recenzji. Makijaż mój z 24 h wycieczki do Berlina trzymał się, aczkolwiek cień perłowy trochę mi się zrolował. Jednak mam zamiar dalej jej używać i sprawdzić, niż pochopniej wyciągać wnioski. Mam nadzieję, że ja się na niej nie zawiodę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dalej używasz tej bazy czy odsprzedałaś?

  OdpowiedzUsuń