sobota, 15 października 2011

Sobotnie leniuchowanie - czyli przegląd prasy przy kawce:)


Chwilę wolnego czasu poświęcam na pyszną kawkę z mlekiem i brązowym cukrem oraz kilku kolorowym gazetą. Do moich ulubionych należy ostatnio URODA w sumie to już od 2 lat ją zakupuje, oraz In Style. W tym miesiącu jeszcze nie ma nowej Urody, także zakupiłam nowy dwutygodnik o gwiazdach i o modzie - Flesz ( ogólnie bez rewelacji) ale przynajmniej pokazuje rzeczy za mniej niż 1000zł, które można spotkać w InStylu:(
Dodatkowo czeka mnie w niedalekiej przyszłości urządzanie własnych czterech kątów, dlatego też zakupuje ostatnio miesięcznik M jak mieszkanie w poszukiwaniu inspiracji. 
Szczerze to piszę tego posta, ponieważ zaczęłam się zastanawiać kiedy nasze gazety awansują na ten sam poziom co miesięczniki urodowe w UK, i zaczną do gazet dodawać jakieś fajne kosmetyki do przetestowania, zamiast tandetnych okularów czy bikini w okresie letnim, czy szalików i tym podobnych rzecz. Niestety na razie pozostaje nam pomarzyć, ale czekam z wielką nadzieją, że któryś z miesięczników wpadnie na ten genialny pomysł.
A wasze ulubione magazyny to....??:)
Pozdrawiam i życzę udanego weekendu

3 komentarze:

  1. flesz muszę kupić, ciekawa jestem :)

    OdpowiedzUsuń
  2. we fleszu trochę plotek z życia gwiazd trochę mody i urodowo kosmetycznych informacji, jak za 1,5 zł to można się skusić, zobaczymy jaka będzie stała cena:)

    OdpowiedzUsuń
  3. też uwielbiam przy kawie poczytać ;)

    OdpowiedzUsuń