piątek, 4 marca 2011

Ślubne stylizacje - Bridal outfits Martyna

Jakiś czas temu miałam okazję zaprezentować swoje umiejętności wizażowe do gazety "Makijaże fryzury do ślubu" . Ponieważ sama musiała sobie załatwić modelkę to do współpracy zaprosiłam już stałą bywalczynie w mojej galerii Martynę:) Oprócz makijażu musiałam przygotować fryzurę, biżuterię oraz dobrać gorset i inne dodatki. Z fryzurą miało być prosto chciałam zrobić nieskompilowane upięcie typu kokarda z włosów ale namęczyłam się przy niej nieziemsko, wyszło jak widać na zdjęciu ( drugi raz chyba bym nie poszła w takie upięcie). Makijaż chciałam zrobić inny niż te które zazwyczaj są w tego typu gazetach. Nie wiem czy dobrze zrobiłam oceńcie sami. Makijaż wykonany paletą Inglota kolory użyte to fiolet ze starym złotem i odrobinę zieleni na dolnej linii rzęs. Czy podoba wam się taka propozycja makijażu ślubnego?

Some time ago I had opportunity to participate in wedding project for magazine " Makeup hairstyles for weeding". Because I had to on my own arranged a model I invited my model Martyna who was participating with me also in some other photo shoots. Besides make up I had to do her hair, chose jewerly and selected other accessorizes. The hair supposed to be not complicated updo like bow, but it was hard thing to do, it looks like as U can see on photos ( next time I'm sure that I will do sth less complicated). I wanted to do makeup different from this ones which are often in this type of magazines. To do this makeup I used violet with gold eyeshadows and a hint green colour on lower lashline. So do U like this bridal look?

I oto jak prezentuje się makijaż w gazecie:)

3 komentarze:

 1. nie wiedzialam ze to ty malowalas:) jak dostalam gazete to bardzo sposobal mi sie ten make up:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na zdjęciach średnio widać tą zieleń, ale jestem pewna, że w gazecie wyszła to bardzo dobrze:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Farizah wielkie dzięki:)
  anonimie:) zieleń jest tylko przy dolnej linii rzęs mam nadzieje że jak dostanę zdjęcia w jpg to będzie bardziej widoczne:)

  OdpowiedzUsuń